
Kajaki Milicz Barycz
Tylko u nas

(m.in) biało -czerwone kajaki limitowanej wersji , które brały udział w biciu rekordu Guinessa na Brdzie , z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości .
Zostań z nami na dłużej.
Jeśli ktoś z Państwa będzie miał ochotę dłużej pozostać w Dolinie Baryczy istnieje możliwość zakwaterowania dla 4 osób , w przyczepie campingowej na terenie gospodarstwa , lub podstawienie przyczepy w dowolny urokliwy zakątek Stawów Milickich .

Do dyspozycji mamy także rowery .
ROZPOCZĘCIE SEZONU 2017
Rozpoczęcie sezonu 2017! Na dzień dzisiejszy 23 osobowa ekipa z Ostrowa Wlkp na trasie Milicz – Sułów. Mamy jeszcze wolne miejsca na spływ dla 20 osób.ZapraszamY!!!
można i tak…

Nasze kajaki i Andrzejki
Podczas zabawy „Andrzejkowej”w
Bożacinie k/Krotoszyna organizowanej dnia 19.11.2016 jedną z nagród w loterii fantowej był karnet na spływ naszymi kajakami dla 10 osób .Na zdjęciu sympatyczni chłopcy – którzy wylosowali nagrodę .Prywatnie uczniowie…….Technikum Leśnego w Miliczu.
Nasza flota

Powiększyliśmy naszą flotę o kolejne 10 kajaków LUNA . Dwumiejscowy (2+1/2) kajak z dodatkowym, trzecim siedzeniem dla dziecka.
Luna zapewnia stabilność i dobre trzymanie kierunku. Łatwy w prowadzeniu nawet przez niedoświadczonych kajakarzy. Wygodny, otwarty kokpit, ergonomiczne siedzenia.
Przeznaczony do krótkich wycieczek rodzinnych na rzekach, jeziorach i morzu.
Jest bardzo uniwersalny – po przesunięciu siedzenia z oparciem do środka może służyć jako kajak jednoosobowy, na przykład jako wygodny, stabilny kajak wędkarski.
Zdjęcie użytkownika Wypożyczalnia kajaków AnKa.
Zakończenie sezonu 2016
Rzutem na taśmę kończymy (chyba) sezon 2016.
Sympatyczna grupa młodzieży z II Technikum przy ul.Borowskiej
we Wrocławiu wraz z opiekunami.
Chociaż dość chłodno,ale bez deszczu .
32 – osobowa ekipa szczęśliwie dobiła do brzegu .





Nieco przemoczeni , ale zadowoleni .
Do zobaczenia w przyszłym roku!
Po wiedeńsku i po francusku
W dniu dzisiejszym podejmujemy gości z Francji przebywających w Dworku pod Herbem , oraz małżeństwo z Wiednia . Tak na międzynarodowo ...
Dworek Pod Herbem we Wziąchowie
Z przyjemnością informujemy , że nawiązaliśmy współpracę z Dworkiem Pod Herbem we Wziąchowie Wielkim.Właśnie w tej chwili pierwsi goście płyną naszymi kajakami. http://www.konferencje.wroc.pl/